Master Water Jet, Türkiye'de çok tanınan su jeti markaları ve aksesuarları, yedek parcaları konusunda cok genis ürün ve servis agına sahiptir.

Ne Yapıyoruz

Master Water Jet, 2006 yılında 135m2 Fabrika atölye, 65m2 Depo ofis olarak kurulmuş olup, günümüze kadar gelen bilgi birikimi ve tecrübe ile sektöründe hızlı çözüm, hızlı servis, garanti bakım onarım, ayrıca satış hizmeti sunmaktadır..

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürekli iyileşmeyi,yasal mevzuatları ve teknik şartnamelere uygun çalışmayı, aldığımız işleri zamanında bitirmeyi, çalışanlarımızın egitimle sürekli gelişmesi, kalite yönetim sistemimizi uygulamak, şirketimizin politikasıdır.

  • Dünyanın her yerinde satıyoruz.
  • Memnuniyet ve zamanında teslim.
  • Satış ve Hizmet sonrası destek.
  • 7/24 Planlı hizmet.
  • Yedek parça ve cözüm odaklı

Nasıl yapıyoruz?

Tedarikçilerimiz, alt yüklenicilerimiz ve diğer iş ortaklarımızdan da yüksek kalite talep ediyoruz. Kalitenin her yönünü elde etmenin ortak takibinde bir ortaklık olarak hareket ediyoruz. .

Satış ve Teknik ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve karşılamak için onlarca yıllık deneyime sahiptir. Şirket genelinde müşteri odaklı bir tavırla kendimizle gurur duyuyoruz. Size olan bağlılığımızın uzun vadeli başarımıza dönüşeceğini biliyoruz.

35

Sehir


Satıs ve Servis Hizmetinde bulundugumuz sehirler.
1250

Servis


Müşteri memnuniyeti saglanmıs, Basarılı olmus servisler.
89

Proje


Farklı sehirlerde basarılı tamamlanmıs projeler.
12

Yıl Deneyimi


Yılların verdigi deneyim ile hizmete devam ediyoruz.

Nasıl basladık

2006 yılında 135m2 Fabrika atölye, 65m2 Depo ofis olarak kurulmuş olup, günümüze kadar gelen bilgi birikimi ve tecrübe ile sektöründe hızlı çözüm, hızlı servis, garanti bakım onarım, ayrıca satış hizmeti sunmaktadır.

Suyun gücü eski zamanlardan beri insanlar tarafından kullanılmıştır. Su gücü, değirmenleri ve kaldırılmış yükleri sürdü. Su gücü, önemli bir rejeneratif enerji kaynağıdır. Fakat su çok daha fazlasını yapabilir. Devasa basınçta temizlik için akan suyun mekanik etkilerini kullanmanın devrimci fikri, bu işin başlangıcıydı. Ve bu fikir tüm şirketin arkasındaki itici güç oldu.

Bizimle iletisimde kalın