Sizin için neler yapabiliriz?

Kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmet anlayışı ile sektör liderliğini 12 yıldır korumaktayız.


Satıs ve Satıs sonrası destek

masterwaterjet_011

Yüksek Basınçlı Su Jeti Makinaları

Müsteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.

Yüksek Basınçlı Su Jeti Makinaları

Woma, Hawk, Hamellman, Pratissoli, Annovi Reverberi, Kamat markalarına ait pompa ve yedek parçalarının satışını yapmaktayız. İhtiyacınıza göre veya Projenize göre makina haline getirip, istedeiğiniz yere kurulumu yapılmaktadır.

100 ile 3000 bar arasında yüksek basınçlı su jeti makina'ları üretebilmekteyiz, Yetişmiş uzman kadromuz ile montaj yapmaktayız. Her satışımız kalite standartlarına uygun, müşteri memnuniyeti önceliklidir.

Kiralama Hizmeti

Su Jeti Makinaları Kiralama Hizmeti

Su jeti makina'larını satın almak yerine Kiralama hizmetimizden yararlanabilir finansal avantaj ve zaman kazanırsınız. Finansman avantajıyla birlikte personel istihdamından yararlanırsınız, Ayrıca tamir, bakım masraflarınız olmaz.

Finansal imkanlarınıza göre ihtiyacınız kadar gün/ saat veya ay/gün olarak kiralama yaparsınız. Bize ulaşın danışmanlarımız ihtiyacınızı belirlesin ve imkanlarımızı sunalım.

masterwaterjet_032
masterwaterjet_02_7-243

Periyodik Bakım

Servis ve Bakım Hizmeti

Woma, Hawk, Hamellman, Pratissoli, Annovi Reverberi, Kamat markalarına ait yedek parça satışını yapmaktayız.

Marka ayrımı gözetmeksizin tüm Su jeti makinaların 7/24 servisini yapmaktayız, Bakım anlaşması yapmaktayız, Periyodik bakım zamanlarını takip eder, hızlıca çözüm üretiriz. Yedek parça stoklarımız ile bağımsız hizmet sunarız. Fiyatlarımız makul olup çözüm odaklı, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sağlarız.


Endüstriyel

Su Jeti ile Endüstriyel Temizlik Hizmeti

Gemi, Karina, Ambar, Tank, Kondenser, Boru Hattı, Otomotiv, Beton temizliği hizmetleri vermekteyiz

Su jeti makinaları ile Çimento Fabrikalarına, Şeker Fabrikalarına, Otomotiv Üretim Sanayisine, Tersanelere, Gemilere, Limanlara, makul fiyat ve çözüm odaklı, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sağlarız.

feast134

Bizimle iletisimde kalın